БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

В Новий рік з новим бюджетом

31 грудня на 51-й позачерговій сесії депутати Броварської міської ради прийняли бюджет міста на 2015 рік.

 Відповідно до затвердженого бюджету доходи міста мають скласти 482 млн. грн., з такою ж видатковою частиною. При цьому доходи загального фонду (без трансфертів) встановлено в сумі 216 млн. грн.

Традиційно наповнення загального фонду міста здійснюватиметься за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Таким чином, в 2015 році очікується одержати коштів на більш ніж 110 млн. грн.

Крім того, до загального фонду на цей рік плануються надходження від податків, які ще в 2014 році зараховувались до спеціального фонду. А саме, загальний бюджет буде поповнено по єдиному податку на 36 млн. грн., екологічному – 75 тис грн., та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 130 тис грн.

Що ж до видатків на 2015 рік, то їх головною статтею стане утримання установ і закладів освіти міста. Їх сума складає більш ніж 148 млн. грн., у тому числі витрати на оплату енергоносіїв 20 млн. грн., харчування дітей в дитсадках і загальноосвітніх школах – 15 млн. грн.

Щодо видатків на охорону здоров`я, то в бюджеті міста передбачено близько 15 млн. грн., за рахунок яких планується утримувати Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та здійснюватимуться заходи програми «З турботою про кожного».

Вирішення житлово-комунальних проблем міста оцінено в бюджеті міста майже в 30 млн. грн. Зазначені кошти будуть спрямовані на благоустрій міста та дотацію житлово-комунальному господарству.

Трохи менші видатки передбачені на утримання органів управління, а саме з бюджету міста на 2015 рік на фінансування органів місцевого самоврядування передбачена сума в більш ніж 20 млн. грн., з яких 18 млн. – кошти на заробітну плату з урахуванням збереження співвідношень в оплаті праці працівників бюджетної сфери, та 953 тис грн. – на оплату енергоносіїв.

На соціальний захист та соцзабезпечення в бюджеті передбачено трохи більше 11 млн. грн. В свою чергу фінансування установ культури обійдеться місту в 10 млн. грн.

Також з державного бюджету місцевим бюджетам буде надана субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та малозабезпечених дітей і складатиме трохи більше 2 млн. грн.

Пріоритетними для броварської міської ради стали наступні програми:
1. Програма «З турботою про кожного» (4 млн. грн.)
2. Загальна середня освіта (1,5 млн. грн.)
3. Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2008-2012 років (майже 1,2 млн. грн.)
4. Програма утримання і розвитку об`єктів житлово-комунального господарства (1 млн. грн.)
5. Міська комплексна програма запобігання дитячій бездоглядності, підтримки сімей з дітьми «Назустріч дітям» на 2010-2017 роки (635 тис грн.)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ