БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

Зміна вартості на харчування

Підвищення цін, в тому числі на харчування, яке відбулося після Нового Року, торкнулося усіх. Цього вівторка на засіданні виконкому одним з головних питань був перегляд та затвердження нових цін на харчування у закладах освіти міста.

У середньому, ціни зросли на 2–3 гривні в день, в залежності від навчального закладу та групи. Так, наприклад, у  порівнянні з минулим роком, батькам, чиї діти відвідують ДНЗ, на місяць за харчування доведеться сплачувати наступним чином.
Для ясельної (до 3-х років) групи треба буде сплатити на 46 грн. 64 коп. більше. Для садової (діти до 7 років) – на 46 грн. 20 коп., для санаторної – на 52 грн. 27 коп. більше.
Щодо співфінансування між батьками та місцевим бюджетом, умови залишаються такі, як і в минулому році. Батьки сплачуватимуть лише частину від суми. У ясельній та садовій групах батьківська плата становитиме 60% від вартості харчування на день. У санаторних групах різних профілів – 40%. У сім’ях, де троє і більше дітей (віком до 18 років) для перших двох підгруп плата з боку батьків становить 30% від вартості, для санаторних – 20%.
Для загальноосвітніх навчальних закладів теж передбачені певні зміни у вартості. Для діток віком від 6 до 10 років треба платити на 14 грн. 30 коп. більше. Для діток старше 10 років сума зросте на 13 грн. 20 коп. в місяць. Для вихованців гімназії ім. Степана Олійника сума в місяць збільшиться на 108 грн. 68 коп., а для тих дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції, сума збільшиться на 95 грн. 26 коп.
Для учнів 1–4 класів, які відвідують групу продовженого дня за додаткове харчування треба буде платити на 8 грн. 36 коп. більше, для гімназії ім. С. Олійника – на 87 грн. 34 коп.
Незмінними залишились пільгові категорії діток, для яких харчування буде забезпечуватись безкоштовно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ