БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

У Броварах запровадять електронні картки

Розробкою електронної картки мешканця Київщини впритул зайнялися обласні чиновники. Під час проведення колегії Київоблдержадміністрації було озвучено інформацію про те, що запровадження новації вже не за горами.

«Ми хочемо створити єдину картку, яка дозволить нашим мешканцям сплачувати за комунальні послуги, отримувати соціальні пільги, спростить спілкування із лікарями та налагодить систему обліку освітніх послуг. Нам, як представникам місцевого самоврядування, електронна картка дозволить бачити реальну кількість пільговиків.

Така автоматизація значно скоротить час відвідування лікарень та банківських установ. Звісно, є багато технічних питань. До того ж, Київська область – єдина в Україні, яка не має обласного центру. Також маємо врахувати, що послуги ЖКГ надають і приватні компанії, а комунальні підприємства мають різне підпорядкування – міське, районне, обласне та державне. Тож перед нами стоїть непросте завдання», - написала в соцмережах голова Київоблради Ганна Старикова.

Запровадження електронних карток планують розпочати з міст Біла Церква, Ірпінь та Бровари. Обласні чиновники впевнені, що ці пілотні проекти допоможуть побачити загальну картину, і вже невдовзі електронну картку отримають пільговики по всій Київській області. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ