БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Вартість ліків відшкодовуватимуть з бюджету

Низку питань управління соціального захисту було прийнято під час чергового засідання виконкому.

Зокрема, згідно Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів окремим категоріям громадян міста за рахунок коштів місцевого бюджету право на безкоштовне отримання ліків мають інваліди та учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни та діти-інваліди.

З 50% знижкою можуть отримувати лікарські засоби інваліди 1 групи всіх причин захворювань. Звичайно, за наявності рецепту від лікаря та в аптеці БЦРЛ. Рішенням виконкому внесено в даний перелік осіб ще одну категорію – відтепер безкоштовно можуть отримувати ліки онкохворі броварчани, які перебувають на обліку у лікаря-онколога та безпосередньо за рецептами Ф-1 на безкоштовне отримання лікарських препаратів, виписаних лікарями клініко-діагностичного центру БЦРЛ. Витрати здійснюються в межах затвердженого на рік кошторису витрат за програмою "З турботою про кожного".

Також рішенням виконкому продовжено дію Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, учасникам АТО та членам їх сімей, за рахунок коштів місцевого бюджету, а також Положення про порядок надання матеріальної допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції.

З повним текстом даних документів можна ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ