БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Військові-контрактники отримають матеріальну допомогу

Обласні чиновники мають намір суттєво допомогти громадянам, що бажають укласти контракт на проходження військової служби. Під час однієї з нарад під головуванням новопризначеного голови КОДА Олександра Горгана, було розглянуто статистичні дані по призову на строкову військову службу і залучення контрактників до Збройних сил України. 

Важливе значення у нинішніх політичних умовах набуває питання реальної допомоги як військовослужбовцям контрактної служби, так і членам їх сімей.

З метою стимулювання громадян укладати контракти на проходження військової служби, було прийнято рішення надавати одноразову фінансову допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.

"Це буде реальна поміч тим родинам, годувальники яких вирішили стати на захист Вітчизни", -наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр  Горган.

За результатами наради, Олександр Горган дав відповідні доручення керівникам міст та районів області при плануванні бюджету на 2017 рік розробити місцеві програми надання фінансової допомоги особам, бажаючим служити за контрактом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ