БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Депутатський бойкот ремонтних робіт «Тепломережі»

У зв’язку з нагальною необхідністю термінового проведення ремонтних робіт після низки аварійних ситуацій, що сталися наприкінці жовтня на каналізаційних мережах Броварів, керівництво КП «Броваритепловодоенергія» звернулося до депутатів з проханням дозволити проведення комплексу робіт без застосування електронної системи закупівель.

Розгляд даного питання було винесено 11 листопада на розгляд  позачергової  сесії  міської ради. Директор КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов наголосив на необхідності термінового виконання робіт по проектуванню та монтажу аварійного каналізаційного самопливного колектора від вул. Героїв Небесної Сотні (Возз’єднання) до каналізаційної насосної станції №2.

Також підприємство звернулося з проханням надати дозвіл на заключення договору на проведення робіт по відновленню асфальтного покриття по бульвару Незалежності, 12,14, яке було зруйновано внаслідок  аварії на центральному каналізаційному колекторі.

Незважаючи на роз’яснення та аргументи керівника «Тепломережі», депутати не дозволили проводити роботи і рішення не було прийнято. Тому ремонти на каналізаційному колекторі та відновлення асфальту по бульвару Незалежності відкладаються на невизначений час. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ