Підсумки року: вагоме та важливе у 2016-му

Проводжаючи в історію рік, що минає, кожен з нас мимоволі згадує події, які стали дійсно знаковими за ці 12 місяців. «ГР» теж вирішив згадати основні події, які дивували, засмучували та радували броварчан у 2016 році. Коротко – цитатами з нашого видання

Ревізія вітань

Протягом 2016 року ми розповідали про добрі справи, турботи та здобутки міських служб та відділів. Напередодні Нового року Вас вітають люди, які були героями наших публікацій.

Громада «ЗА» розвиток паркової зони

24 січня у міському культурному центрі «Прометей» відбулися громадські слухання щодо забудови земельної ділянки по вул. Симоненка – Чорновола. Можна з впевненістю сказати – таких багатолюдних слухань Бровари ще не бачили.

Алло, це «Тепломережа»? У мене таке питання…

Мабуть, немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не стикалася з комунальними негараздами. Відсутність світла, води в крані, опалення в зимну пору року не просто засмучують, а викликають справжній нервовий шок у городян. І головне – нікуди неможливо дотелефонуватися! Сьогодні «ГР» вирішив скласти своєрідний порадник на випадок, якщо виникають негаразди з водою, теплом чи каналізацією. Отож, «Алло! Це «Тепломережа»?

Задобрюємо півника: що врахувати та як не прогадати

Рік червоного, вогняного Півня – це символ поновлення, початку чогось нетрадиційного і незвіданого. У народі кажуть: як рік зустрінеш, так його і проведеш. Тому аби весь 2017 вам щастило і вдача крокувала завжди з вами, зустрічати прийдешній варто за певними новорічними правилами. «Громадський Ревізор» розповість, як краще підготуватись та як зустрічати Новий Рік, щоб півник був задоволений та цілий рік допомагав у звершенні справ.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ