БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Яка вода тече з кранів у Броварах?

19:07 – Четвер, 12 лютого 2015
Вода – це джерело життя. У нашому світі промислового буму все більше розмов ведеться про те, що якість води, яку ми вживаємо, з кожним роком погіршується. До того ж, в Україні система водопроводів настільки застаріла, що навіть чиста джерельна вода може перетворитися на отруту. 

ГАЗ VS ВОДОВУГІЛЛЯ – ПЕРЕМОГА ЗА «БІЛИМИ» ЧИ «ЧОРНИМИ»?

17:29 – Четвер, 12 лютого 2015
Україна знаходить нові методи виходу з енергетичної кризи та зменшення залежності від дорогого російського газу. Один із них – використання водовугільного палива. Саме такими словами минулого тижня на телеканалі «ICTV» розпочинався сюжет під гучною назвою – «Україна на старті водовугільної революції». 

«Я досі чекаю його додому…» Спогади про героїчного «Корсара»

20:10 – Четвер, 12 лютого 2015
«Не хвилюйся, люба, останній бій і я – додому», - пообіцяв Світлані її коханий чоловік. І не обманув. Дійсно, за три дні він повернувся, щоправда «вантажем 200». Він пройшов чотири страшні війни в чужих краях, а загинув, захищаючи рідну Батьківщину. Битва під Дебальцевим стала останньою для «Корсара» - такий позивний був у Олега Онікієнка, справжнього героя України. Через кульове поранення 15 серпня чоловіка не стало. Проте, його й досі чекають додому. Своїми спогадами про нього та його життя поділилась із «Громадським ревізором» дружина Світлана. 

Іпотека в Україні - мрія чи реальність?

19:56 – Четвер, 12 лютого 2015
Доступному житлу в Україні бути!! Про це українці неодноразово чули від чиновників як нинішніх, так і колишніх. В 2015 році Кабінет міністрів України планує витратити 93 мільйонів 248 тисяч гривень на здешевлення іпотечних кредитів для категорії громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Відповідні дані вказані в таблицях до закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік». ЗМІ вже назвали цю цифру крихтами, адже минулого року сума була значно вищою. 

«CLEAR Бровари»: стихійні звалища – на совісті мешканців

19:12 – Четвер, 12 лютого 2015
Сніг зійде і місто може перетворитися на картину з фантастичної повісті «Сталкер». Гори сміття, які тихо зимували, почнуть вилізати, ніби підсніжники. А між тим, і у зимовий період питання стихійних звалищ нависає над Броварами.

«Всі чотири колеса». Наскільки безпечно їздити у маршрутках?

19:04 – Четвер, 12 лютого 2015
На вулицях Броварів ми бачимо «не першої свіжості» автобуси різних виробників, забиті людьми вщент. Чиновники переконують, що маршрутки регулярно проходять техогляд і за їхній технічний стан можна бути спокійним. 

Спеціалізована школа з букетом проблем

19:00 – Четвер, 12 лютого 2015
На освіту в Броварах витрачається близько 30% бюджетних коштів. У зв’язку з цим «Громадський ревізор» вирішив проаналізувати, яка ситуація на теперішній час у броварських школах. Однією з перших нашу увагу привернула школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов 

«Не поділили коридор» - конфлікт, який шкодить здоров’ю!

17:41 – Четвер, 12 лютого 2015
Відкриття четвертої амбулаторії в Броварах не обійшлося без скандалу. В присутності пацієнтів та міської влади два головних лікаря почали «з’ясовувати стосунки». Медики не могли вирішити, хто прибиратиме коридор лікарні. 

На одне робоче місце семеро охочих

17:37 – Четвер, 12 лютого 2015
У центрі зайнятості кажуть: «Ті, хто хоче працювати – роботу знаходять». Офіційно вакансій по Україні 960 тисяч, а охочих працювати – півтора мільйона. «Громадський ревізор» намагався  з'ясовувати погоду на ринку праці. 

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ