БРОВАРИ +23
НБУ USD 27.12

Відбулося коригування тарифів

15:47 – Четвер, 16 лютого 2017
На засіданні виконавчого комітету 14 лютого були прийняті рішення щодо коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі ЖЕКів.

За довідкою про несудимість та міжнародним посвідченням водія – до сервісних центрів МВС

15:30 – Четвер, 16 лютого 2017
Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайн.

Що рік ПОТОЧНИЙ нам готує.Частина третя. Проекти управління житлово-комунального господарства

15:08 – Четвер, 16 лютого 2017
У двох номерах поспіль ми знайомили вас, шановні читачі, з роботами, які заплановані управлінням житлово-комунального господарства та міським відділом капітального будівництва. Сьогодні цей перелік доповниться об’єктами УЖКГ, які в поточному році знаходяться на стадії проектування. Тобто, перед початком робіт за кожною адресою, планується кількамісячна процедура виготовлення проектів, експертиза, тендерна процедура за системою Прозорро

Не моя "моя" територія або хто прибере увесь сніг

13:43 – Четвер, 16 лютого 2017
Нарешті ті, хто вже 2 січня починає мріяти про тепло та підсніжники, мають нагоду радіти – погодні умови, схоже, впевнено крокують до весняних температурних показників. Однак, перші невпевнені струмочки ще зовсім не означають повноцінний прихід весни, а хурделиці та заметілі ще можуть не раз нагадати про себе

Якість перевезень має бути у пріоритеті

10:42 – Четвер, 16 лютого 2017
Підняття тарифів на міжміському транспорті та можливі зміни у вартості проїзду по місту залишаються у центрі уваги громадськості. Більше того – вже відбулося декілька зустрічей у стінах міської ради. От тільки результат поки що «нульовий».

Зустрічаймо Масляну – традиційне свято сотень поколінь

10:17 – Четвер, 16 лютого 2017
Вже з наступного понеділка 20 лютого розпочинається масляничний тиждень, який завершиться у неділю святкуванням Масляної. Як готуватись і як провести наступний тиждень у матеріалі «ГР»

«На крилах вічного кохання» або альтернатива улюбленому дивану

09:55 – Четвер, 16 лютого 2017
Надвечір Дня усіх закоханих вперше у Броварах було проведено конкурсно-розважальну програму «На крилах вічної любові». Про враження та емоції – з перших вуст від журналістів «ГР»

Увага! Розшукується театральний експерт!

08:56 – Четвер, 16 лютого 2017
У Броварах останнім часом вирує активне театральне життя. Вже звичними для нас стали перегляди спектаклів у рідному місті. Зіркові актори готові приїздити зі своїми виставами. Та на жаль, належних умов для прийняття театральних акторів у нашому місті немає... чи все таки можуть з’явитися?

Майбутнє залежить від нас

08:14 – Четвер, 16 лютого 2017
Здоровий спосіб життя сьогодні – не стільки данина моді, скільки природний результат розвитку нашого суспільства. Любов до спорту потрібно прививати змалечку.11 лютого у Броварах відбулося перше відкрите заняття з плавання в рамках програми «Майбутнє залежить від нас» для дітей з прийомних родин та вихованців дитячих будинків сімейного типу

Найбільш популярні

Вівторок, 16 червня 2020, 16:31

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ