БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

В хортингу Україна виявилася кращою!

Все частіше Україна стає першою! Все більше приводів за неї порадіти! Спочатку Євробачення, тепер чемпіонат Європи з хортингу.

Стартував у Словакії. Тривав з 20 до 22 травня. Охопив 12 країн.

Україна в чемпіонаті Європи з хортингу зайняла перше місце. На другій позиції опинилася Словакія. Третьою стала Польща. Найсильніші українські спортсмени отримали медалі. Всього їх було 38: 14 золотих, 12 срібних та 12 бронзових.

Загальне змагання складалося із трьох раундів: двобій, форма, показний виступ. Звичайно, в кожному з раундів були свої герої. Суддя Національної категорії чемпіонату Сергій Бондарович зауважив, що команда була сильною. Особливо виокремив киян Кирила Фенішева і Анастасію Кубрак та броварчанина Олександра Васюк.

І це ще не все. З «Громадським ревізором» Сергій Володимирович поділився цікавими фактами. Виявляється хортинг – відносно новий вид спорту. Почав зароджуватися у 2008-му. У 2009-му його визнано офіційно і тільки минулого року хортинг став національним видом спорту України.

До речі, хортинг – не лише бойове мистецтво. Це ще й система комплексної фізичної підготовки та самовдосконалення і символ наближення до українських традицій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ