БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Чемпіонат Європи з ушу: Україна стала другою!

Минулий тиждень промайнув для України під девізом спорту. На чемпіонат Європи з ушу, що проходив 16-20 травня поїхали спортсмени різної вікової категорії та з різних куточків країни. Хлопці та дівчата з Броварів, Львову, Запоріжжя, Маріуполя, Вінниці відправилися до Москви за перемогою.

У підсумку Українська збірна посіла друге місце, виборовши 67 медалей: 20 золотих, 28 срібних та 19 бронзових. Особливо відзначилися наші броварчани – чемпіони і чемпіонки: Дмитро Панасюк, Людмила Черная, Роман Рева. До речі, броварчан в складі збірної було 35 чоловік.

Чемпіонат Європи з ушу, як відомо, проходив у кілька етапів. Спочатку змагалися без зброї. Потім взяли в руки південні та північні мечі, тобто коротку зброю. Далі використали зброю довгу – палицю південну та північну. Фінал чемпіонату ознаменувався так званою Дуйлянь – поєдинком, в якому двоє нападали на одного, накладаючи блоки. Сумно спортсменам не було. Навпаки: весело і цікаво.

Нам з «цікавинками», до речі, теж пощастило. Від заслуженого майстру спорту та старшого тренера української юніорської збірної України з ушу Андрія Коваля, «Громадський ревізор» дізнався, що китайське бойове мистецтво ушу сприяє навчанню та позбавляє від астми. А ще подумав, може спробувати?!

yshy1yshy2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ