БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.31

«Броваритепловодоенергія» - лідери галузі!

Незалежний, загальнодержавний та об’єктивний - Національний бізнес-рейтинг визначив найкращі підприємства країни.

«Золото рейтингу» серед підприємств України за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників фінансово-господарської діяльності у категорії «Великі та середні підприємства» посіло Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія».

Визначення кращих серед професіоналів проводиться вже протягом 16 років, розширюючи кордони і стандартиу 2012-му рейтинг приєднався до міжнародної організації - Союзу національних бізнес-рейтингів.

Підприємства ранжирують за прибутковістю та ліквідністю. А ще – за масштабами виробництва, оплатою праці та відрахуваннями до держбюджету. Основа - зважені та об’єктивні дані державних служб статиcтики.

«Це результат роботи всього колективу, результат правильної господарської політики нашого міста», - каже директор КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов.

Приєднатися до рейтингу престижно, вважають підприємці. Участь, не кажучи вже про лідерство, - це сигнал для міжнародної бізнес-спільноти, нові ринки та розвиток.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ