БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Вручено перші ID-паспорти

З 1 січня 2016 року в Україні введено ID-картки, які віднині поступово мають замінити звичні паперові паспорти. З початку року громадяни України, яким на 01.01.2016 р. виповнилося 16 років, отримують пластиковий варіант основного документу, що засвідчує особу.

4 лютого в урочистій обстановці перші десять юних громадян України отримали свої ID-картки. Головний документ юнакам та дівчатам вручали міський голова Ігор Сапожко та начальник управління Державної міграційної служби у Київській області Олексій Пустовіт.

«Це визначний день у житті кожного з вас. Сьогодні ви отримуєте головний документ, з яким ви будете йти по життєвій дорозі та розбудовувати нашу горду та незалежну державу Україну. Нехай ці відчуття, які переповнюють кожного з вас сьогодні, назавжди залишаться у пам’яті, а паспорт громадянина України стане своєрідним дороговказом у правильності обраної вами квітучої долі», - сказав Олексій Пустовіт.

Разом з документами нового зразка, молоді люди отримали примірник основного Закону України – Конституції, а також важливий додаток – свідоцтво про реєстрацію місця проживання. Наразі система ідентифікації з використанням ID-карток у державі ще знаходиться у стані впровадження, тому обов’язковим додатком до пластикової картки є саме паперовий документ про «прописку».

За інформацією начальника управління ДМС у м. Бровари Лідії Петрик, на сьогодні вже понад 80 юних броварчан подали заяви та у визначений державою термін отримають ID-картки.

pasport6pasportpasport7pasport1pasport3pasport4pasport5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ