БРОВАРИ +6
НБУ USD 27.95

Презентація у Броварській поліції

На виконання положень Закону про національну поліцію, у Броварах розпочато реалізацію концепції впровадження оновлених груп швидкого реагування. На презентації, яка відбулася 1 лютого у Броварському відділі поліції, було надано вичерпну інформацію щодо прав та обов’язків новостворених патрулів.

«Місто та район патрулюватимуть 6 мобільних екіпажей, до складу яких увійдуть співробітники, які пройшли атестацію та зараховані до лав нової української поліції», - проінформував начальник Броварського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області підполковник Олег Янчинський.

Нормативними часом реагування на виклик та прибуття на місце пригоди є 5 хвилин у разі знаходження екіпажу у своєму районі патрулювання та до 7 хвилин у разі місцезнаходження у сусідньому секторі. Для повноцінного реагування поліціянтам необхідно створення 9 мобільних груп (4 по місту та 5 для обслуговування району), однак зважаючи на недостатній кадровий потенціал, зараз працюватимуть 6 груп – по 3 на місто та район. Окрім того, у місті та районі працюють дві слідчо-оперативні групи, які за необхідністю виїжджають після відпрацювання події групою швидкого реагування.

У Броварський район розділено на три сектори: Придеснянський з центром у с.Рожівка, Гоголівський – центр у с.Гоголів та Калитянський з центром, відповідно, у смт Калита.

Також керівництво Броварського відділу поліції обіцяє у найкоротші терміни відкорегувати питання виклику поліціянтів та нарешті скоротити кількість скарг на неможливість дотелефонуватися за номером 102.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ