БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.76

Водохреща у парку «Приозерний»

19 січня - Водохреща – третє найбільше свято новорічно-різдвяного циклу. Цього дня ми згадуємо хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем у водах річки Йордан. За багатьма християнськими переказами, коли Син Божий виходив з води, небеса над ним відкрилися та на його плече опустився білий голуб. Це був Святий Дух. Відтоді і пішла традиція хрещення у воді.

«Усіх християн вітаю зі святим празником Хрещення Господнього. Нехай чисті води Йордану, що прийняли для обряду хрещення нашого спасителя, незримо омивають кожного щиро віруючого та оберігають від усіляких тілесних та духовних напастей», - промовляє отець Олександр, настоятель Храму святих Апостолів Петра і Павла.

Після проведення обряду освячення води сотні людей пірнали у крижану ополонку, очищаючи тіло від хвороби, душу від злих та неправедних думок.

«Купаюсь на Водохрещу уже років вісім. Після такої купелі ще декілька днів відчуваю просто якусь ейфорію, непередаваний стан і фізичний, і душевний. Усіх вітаю зі святом та бажаю миру і благословення Господнього!», - каже броварчани Олександр.

v3

v4v11v12v13v5v7v8v15v14v6v2v9v10v16

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ