БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

У Броварах знову пограбування

У грудні минулого року спроба пограбування сталася у медичному закладі нашого міста. Тоді зловмисники проникли до приміщення дитячої лікарні через кабінет стоматології та намагалися винести плазмовий телевізор, який встановлено у холі закладу. На щастя, не справилися з «задачею» і об’єкт грабіжницької спокуси залишився недоторканим.

Однак, мабуть, зловмисники вважають майно дитячих медичних закладів занадто легкою здобиччю, чи то плазмовий телевізор настільки потрібен, але за інформацією головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги, різдвяні свята не пройшли без пригод.

«У неділю, 10 січня близько 6 години ранку на пункт охоронної структури «Галід» поступив виклик з амбулаторії сімейної медицини, що по вул. Кірова. Треба зазначити, що через декілька хвилин правоохоронці вже були на місці, однак, зловмисникам вдалося зникнути з місця пригоди.», - розказує Ігор Кравцов.

Правопорушники поцупили плазмовий телевізор, який було встановлено в холі для того, щоб діти, які очікують прийому до лікаря, могли дивитися мультфільми. Варварськими діями грабіжники не тільки привласнили громадське майно, але й позбавили малечу можливості відволіктися від негараздів зі здоров’ям та скрасити очікування прийому у лікаря.

За інформацією правоохоронців, ведеться розслідування даної крадіжки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ