БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Температура у садочках відповідає нормі

Згідно санітарних норм, якщо на дворі температура менша за 25 градусів нижче нуля, закривають всі заклади освіти, при температурі – 20 – зачиняють лише дошкільні навчальні заклади.

Сьогодні стовпчики термометрів опустились до позначки надворі -17 градусів, але у садочках тепло середня температура становить +19. Нижча за цей показник температура у ДНЗ неприпустима.

На оперативній нараді у міського голови було віддано доручення співробітникам санітарно-епідеміологічної станції здійснити об’їзд усіх ДНЗ та виміряти температуру в кожній групі. Така постанова була озвучена через те, що не дивлячись на недостатню для закриття ДНЗ температуру на вулиці, завідуючі жаліються на низьку температуру в деяких групах.

«За поданням від СЕС ми можемо закрити окремі групи. Але зараз, через те, що багато батьків відпочивають до 10-го січня, дітей у садочках небагато і ми маємо змогу об’єднувати групи між собою і тим самим мати змогу займатися з вихованцями у найбільш теплих приміщеннях. До того ж, вже на завтра прогнозують більш теплий день. На сьогодні, ще не зафіксовано жодного подання від СЕС про закриття ДНЗ чи окремих груп», - пояснює Володимир Оніщенко, начальник управління освіти.

У той же час, співробітники тепломережі звітували, що підняли рівень обігріву у закладах освіти. Зокрема у ДНЗ, бо школярі знаходяться на канікулах до 16 січня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ