БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Відкриття сервісу Міністерства юстиції

22 грудня у Броварах в Харкові Міністр юстиції України Павло Петренко та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра презентували новий сервіс Мін’юсту, який дає змогу отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку.

Тепер свідоцтва про народження видаються батькам максимум за 24 години.

«Раніше отримання свідоцтва про народження було складною процедурою, коли протягом місяця після народження дитини батьку або мамі необхідно було декілька разів сходити в РАЦС, подати купу різних заяв і довідок, а батько працюючий, а мама повинна бути з дитиною, тому це створювало ряд незручностей для молодих батьків.»,- каже міністр юстиції Павло Петренко.

Шести щасливим сім’ям було вручено сім свідоцтв про народження (одна родина поповнилася двійнею) та вручено подарунки.

«Справа в тому, що для Броварів це не новація, адже саме у нашому пологовому будинку ми вже протягом двох років організували видачу свідоцтва протягом доби-двох після народження дитини. Зараз наша ініціатива просто знайшла послідовників по всі країні та закріплена на законодавчому рівні.», - каже міський голова Ігор Сапожко.

За інформацією міністра юстиції подібні сервіси на сьогодні вже працюють у 22 обласних центрах, а подальших планах – перемістити послугу на рівень районних лікарень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ