БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

В Броварах саджають ялинки

На передодні новорічних свят у Броварах не тільки прикрашають ялинки та дерева, а й висаджують нових «зелених красунь». Так, за останні два дні співробітники КП «Бровари-Благоустрій» висадили дві ялинки – в парку «Приозерний» і сквері Юність.

Таке рішення було прийняте з метою запобігти зрізу зелених насаджень в лісосмузі під час підготовки до новорічних святкувань. Подібний досвід Бровари вже мають на прикладі ялинки на Майдані Свободи, яку висадили декілька років тому і вона щозими радує броварчан різнокольоровими вогниками.

Хвойні Броварам надав підприємець Сергій Запорожець, власник приватного ялинкового розплідника в Семиполках. Шістнадцятирічні ялинки, що були висаджені у зонах відпочинку були безкоштовно подаровані підприємцем нашому місту.

«Декілька років тому ми вже висаджували в Приозерному ялинку та вона не прижилася. Сподіваємося, що на цей раз все буде добре. І головне, щоб ніякі вандали не зазіхали на неї», - розповідає Андрій Василенко, директор КП «Бровари-Благоустрій».

І його заяви на голослівні – буквально за одну ніч на Майдані Свободи невідомі пообривали встановлену на деревах ілюмінацію. З метою безпеки новорічних прикрас від сьогодні на місці буде чергувати охорона.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ