БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Активні приготування до свята

На Майдані Свободи розпочалися останні приготування до новорічно-різдвяних святкувань. Розпочнеться цикл улюблених не тільки дітворою, а й дорослими свят, відкриттям головної ялинки нашого міста.

«Цього року відкриття ялинки вирішили провести на День святого Миколая, тому всі роботи по підготовці Майдану до свята повинні бути закінчені у другій половині дня п’ятниці.», - каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

18 грудня на Майдані Свободи вже було надзвичайно людно. Городяни з цікавістю споглядали за процесом встановлення великої сцени та прикрашання новорічної ялинки, бурхливо обговорювали та навіть радили комунальникам, куди краще перевісити ту и іншу іграшку.

«У цьому році ми закупили іграшки для ялинок, яких буде разом з головною чотири. Традиційно нам допомагають школи міста, на уроках праці виготовляють іграшки і потім ми прикрашаємо ними міські ялинки. І хотілося б звернутися до броварчан з проханням бережно ставитися до прикрашених ялинок, адже дуже прикро споглядати обідрані та зіпсовані ялинки. Це робиться для вас та ваших дітей.», - каже Андрій Василенко.

Ще раз нагадаємо, що відкриття головної ялинки відбудеться вже завтра, 19 грудня орієнтовно о 16.30, але святкування розпочнеться з 15.00.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ