БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

Триває акція «Батарейки,агов!!!»

З кінця жовтня у Броварах розпочато широкомасштабну екологічну акцію «Батарейки, агов!!!». Мета – організувати системний збір відпрацьованих батарейок та акумуляторів з подальшою безпечною утилізацією на спеціалізованих підприємствах.

«Ще на початку, коли ідея була просто ідеєю, ми озвучили свої думки меру Броварів. Ігор Сапожко з готовністю підтримав нашу ініціативу та пообіцяв всіляко сприяти впровадженню цієї екологічної акції в життя», - каже один з організаторів Максим Музика.

Зелені коробки з написом «Мої Бровари – чисте місто» та назвою акції «Батарейки, агов!» вже починають активно розповсюджувати в житловому фонді. Близько 1000 штук яскравих ящичків за допомогою працівників ЖЕКів та КП «Бровари-Благоустрій» буде встановлено по всьому місту, першочергово – у тих під’їздах, де є консьєржі. 400 одиниць вже передано безпосередньо у ЖЕКи.

Організатори закликають активно популяризувати цю тему серед городян.

«У інтернет-групі «МОЇ БРОВАРИ» навіть оголошено конкурс – створіть вдома разом з дітьми свій міні-приймальний пункт для відпрацьованих батарейок, розмістіть фото в групі та отримайте призи та подарунки.» , - розповідає Максим Музика.

Окрім того, за попередньою домовленістю, Бровари буде розміщено за допомогою видання «Велика Епоха» на інтерактивній карті, де буде чітко вказано місця прийому різного роду відходів. Спочатку – відпрацьованих батарейок, а згодом і інших видів відходів (макулатура, пластик, поліетилен).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ