БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

На сесії міськради продали «Чарівну тайстру» та подбали про демобілізованих

21 травня, відбулася 54-а сесія Броварської міської ради. Всього було розглянуто 44 питання.

Найбільше приділили увагу демобілізованим військовослужбовцям, які приймали участь в антитерористичній операції. Зокрема була затверджена «Програма з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям на 2015 рік». Вона передбачає надання матеріальної допомоги таким бійцям у розмірі двох прожиткових мінімумів, правову та психологічну допомогу. Також, згідно з нею, демобілізовані зможуть отримувати безкоштовні ліки у Броварській центральній лікарні.

Окрім того, була підтримана програма щодо забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей. Обговорюючи це питання, депутати внесли правку з голосу та визначили, що забудовники, які будуть споруджувати житло за цією програмою, повинні віддавати «до 10%» збудованих площ під житло АТОшникам.

Температура в залі помітно пішла вгору, після прийняття рішення про передання земельних ділянок у власність. Одразу після голосування представники громадськості висловили невдоволення з приводу продажу земельної ділянки, на якій розташований ресторан «Чарівна тайстра» та нічний клуб. «Громадський ревізор» вже писав про цей заклад у статті ПОВНА «ТАЙСТРА» ГРОШЕЙ ЗА ЗЕМЛЮ ПАРКУ «ПЕРЕМОГА» ЯК ОДНИМ МОЖНА, А ІНШИМ – ЗАСЬ

Інші питання, які були у більшості проголосовані одноголосно, стосувалися залучення інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу, зміни до статутів ЖЕКів тощо.

З питань, які вимагали негайного вирішення варто відмітити виділення 1 млн. гривень на встановлення теплових лічильників.

Наприкінці одноголосно був підтриманий звіт по виконанню бюджету Броварів на 2015 рік. Рівень виконання – 123%. Більш детально про бюджетні програми та їхнє виконання читайте у наступному номері «Громадського ревізора».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ