БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

В Броварах вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

24 квітня в Броварах відзначили 29-ті роковини з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятника героям Чорнобиля. Вшанувати пам'ять загиблих героїв прийшли як чиновники, так і ліквідатори, які вижили. Вони згадували відважних героїв – 28 пожежників, які без зволікань першими кинулись гасити пожежу на електростанції. Нині жодного з них немає в живих.

«Я пам’ятаю, як в ту ніч ми трьома пожежними машинами направились до атомної електростанції. Коли ми приїхали, швидкі грузили першу хвилю постраждалих. В колготках та халатах, без захисних костюмів, вони допомагали нашим героям. Жоден з наших не відступив, всі сумлінно виконували свій борг на території ЧАЕС. За наше майбутнє і майбутнє всього світу вони поплатилися життям», - ділиться спогадами Петро Гутник, голова ради ветеранів МНС.

cornobil1

Ліквідаторів, які вижили, також не обділили увагою. З нагоди роковин міський голова Ігор Сапожко, очільник Броварської районної адміністрації Володимир Синько та голова Броварської районної ради Олександр Гришко відзначили подяками близько 30 учасників ліквідації.

cornobil2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ