БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

Бровари ще на крок наблизились до Європи

Парламентська Асамбея Ради Європи відзначила місто Бровари Почесним прапором Європи. Про це стало відомо 21 квітня пізно ввечері. Таку нагороду місту вручили за вагомі досягнення в євроінтеграційній діяльності.

Почесний прапор Європи свідчить про те, що Рада Європи визнає досягнення міста у збереженні яскравої самобутності, поширенні європейської ідеї, налагодженні міжнародних контактів, зміцненні побратимських зв'язків із закордонними містами.

Цього річ нагороду отримали 9 європейських міст. В Україні, окрім Броварів відзначили Черкаси та Вінницю.

Для нашого міста це вже друга відзнака. Минулого року у числі 15 муніципалітетів місто було нагороджено Дипломом Європи за досягнення та активну діяльність у напрямку зміцнення партнерства з європейськими регіонами.

Нагороду «Прапор Європи» було запроваджено Комітетом міністрів Ради Європи у 1955 році. Європейський штандарт вишитий і оздоблений золотом. Щороку «власниками» прапору стають 10-15 міст. Загалом існує чотири відзнаки в системі нагород «Приз Європи»: Європейський диплом, Почесний прапор, Щит честі та Європейський приз. Окрім Броварів два ступені відзнаки в Україні отримали Івано-Франківськ та Одеса. І лише Харків виборов нагороди чотирьох рівнів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ