БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

На Короленка відкрили меморіальну дошку герою Небесної сотні

Сьогодні, 17 квітня, на будинку по вулиці Короленка 56 а, була відкрита меморіальна дошка трагічно загиблій під час Революції гідності Антоніні Дворянець. Вона загинула 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві. У цьому будинку нині проживає родина жінки.

Меморіальну дошку відкривав мер Броварів Ігор Сапожко. Також на заході були присутні інші представники міської ради. Був присутній і чоловік Антоніни Дворянець, який не стримуючи сліз заявив, що його дружина була справжньою патріоткою України. «Сподіваюся, що смерті Героїв України, Небесної сотні були не марними. І ми побудуємо щасливу, демократичну державу, де наші діти будуть вчитись по європейським законам», - відмітив чоловік.

Окремо він висловив слова подяки адміністрації міста, завдяки якій жінка отримала звання Почесного громадянина міста, а тепер відкрита ця меморіальна дошка.

Ігор Сапожко, в свою чергу, заявив: «Ми маємо бути вдячні Антоніні за те, що ми сьогодні дихаємо повітрям. Місяць назад ми звернулися до Президента України, щоб родина нарешті отримала виплату за Героя (Антоніні Дворянець присвоєне звання Героя України Указом Президента України від 21 листопада 2014 року – ред.). Тому що Антоніна боролася за справедливість, яка нарешті повинна настати на нашій землі».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ