БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

Правоохоронці та МНСники отримали «на горіхи» від мера

Районний відділ міліції проігнорував пожежі на Кірова та Кирпоноса. Це єдина служба в місті, яка не прибула на місця подій. Про це повідомив міський голова на нараді з представниками силових структур та комунальних служб міста.

Як наслідок, за словами Ігоря Сапожка, дороги не перекрили, що дуже ускладнило процес пожаротушіння:

«МВС має відразу відреагувати, перекрити відповідно дорогу. Як на Кирпоноса можна було здійснювати пожаротушіння, коли просто по пожежним машинам їхали автомобілі, зупинялись, фотографували. Це нормальна співпраця з МНС?».

Тож, представників МНС зобов’язали налагодити співпрацю з усіма службами, аби в майбутньому уникнути подібних непорозумінь. Також їм було доручено у двотижневий строк розібратися з усіма проблемними точками, які загрожують пожежній безпеці міста. Зокрема, вирішити питання із сухими трав’яними настилами, які у разі загоряння створюють загрозу пожеж в будівлях неподалік.

За два тижні МНС-ники мають розібратися й з системами пожежної безпеки в багатоповерхівках та забезпечити пожежні частини основною технікою. Налагодженою має бути і система профілактичних заходів та інформування населення щодо поведінки під час пожеж. А ЖЕКи мають поширювати листівки з інформацією про проведення навчань.

Також на нараді підіймалося питання захисних споруд у місті, перевірка яких відбулась протягом лютого-березня місяця. З 21 сховища придатне тільки одне – на Заводі порошкової металургії. А з 8 радіаційних укриттів в належному стані лише чотири.

В найжахливішому стані укриття служби МВС. Замість сховища там обладнаний тир та проживає безхатченко. Ще в гіршому – сховища для непрацюючого населення – підвали. До більшості з них обмежений доступ. За два тижні всі 29 захисних споруд мають бути приведені до відповідності.

За цей же час повинні бути налагодженні системи оповіщення населення. Окрім сирен, мер запропонував створити ряди дружинників, які будуть інформувати людей, як поводитись в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

«Громадський ревізор» буде надалі слідкувати за вирішенням піднятих на нараді питань, щовони були виконані не на папері, а втіленні в життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ