БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Броварщині представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 6 квітня, в актовій залі Броварської міської ради відбулося представлення новопризначеного голови Броварської районної державної адміністрації Володимира Сінька. Представляв нового очільника району голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра.

На заході були присутні представники влади Броварів та депутати міської й районної рад.

«Давно ми чекали, щоб був новий голова реайдержадміністрації. Володимир Олександрович – людина досвідчена. Я думаю, що він знайде спільну мову і з радою, із містом. І найголовніше, що налагодить співпрацю і порозуміння з місцевими громадами», - зазначив Володимир Шандра.

Представляючи нового районного голову, Володимир Шандра окреслив основні завдання, які стоять перед головою РДА. За його словами, перш за все, необхідно докласти всіх зусиль для соціальної адаптації воїнів АТО, а також щодо виділення землі учасникам бойових дій. Інші, не менш важливі питання стосуються, соціального пакету – роботи шкіл, лікарень тощо. Також приділити увагу необхідно роботі щодо надання субсидій  у зв’язку з підвищенням тарифів на послуги ЖКГ. Окрім того, окремим аспектом голова Київської ОДА визначив об’єднання громад сільських рад.

У вступному слові голова Броварської РДА Володимир Сінько зазначив, що вже ознайомився з основними проблемними аспектами району. За його словами, перше, що необхідно зробити – це провести місячники з благоустрою до Пасхи на належному рівні. Друге, на чому варто сконцентруватися – не забувати родини бійців АТО. Також слід заздалегідь підготуватися до весняно-польових робіт.

Окремо Володимир Сінько зауважив, що запропонує створити в районі Фонд соціально-економічного розвитку при районній раді для залучення інвестицій.

Нагадаємо, Президент України назначив Володимира Сінька головою Броварської районної державної адміністрації Київської області 31 березня 2015 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ