БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.37

Броварчани зустріли своїх героїв з війни

20 лютого  біля військової частини у селі Семиполки було незвично людно. Кілька сотень броварчан із плакатами та жовто-блакитними кульками зустрічали своїх земляків-Героїв, які повернулися із Дебальцівського пекла.

Після кількох годин очікування на горизонті нарешті з’явилися перші КАМази з військовими. Натовп відреагував оплесками та радісними вигуками «Слава Україні»

sem4

На територію військової частини зустрічаючих одразу не пустили. Командир військової частини повідомив, що необхідно  почекати, поки солдати здадуть зброю. Біля зачинених воріт люди стояли близько 40 хвилин, що, природно, викликало певне невдоволення присутніх. Аби розрядити обстановку, люди почали співати Гімн України.

Коли нарешті ворота відчинились, схвильовані родичі буквально увірвалися на плац, де гучними оплесками і урочистою музикою вітали Героїв. Військове командування з трибуни подякувало бійцям за мужність та вірну службу. Хвилиною мовчання вшанували солдат, які не повернулися з бою.

sem3

Після урочистостей родичі та друзі, не приховуючи емоцій, кинулися в обійми солдат. Сльози радощів не могли втримати навіть чоловіки. Всі дякували бійцям за те, що вони відважно захищали Батьківщину. Бійці ж раділи, що повернулися додому.

sem1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ