БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Бровари-Такома : початок дружби та співробітництва

Під час оперативної наради 14 серпня міський голова Ігор Сапожко коротко проінформував про результати ділового візиту делегації міста Бровари до Сполучених Штатів Америки.

У результат поїздки 8 серпня було підписано угоду про дружні відносини та співробітництво між містами Такома (штат Вашингтон, Сполучені Штати Америки) та Бровари (Україна). Отож, Бровари мають ще одне місто-побратим.

Тако́ма (англ.Tacoma) — місто у штаті Вашингтон на східному березі затоки П'юджет-Саунд. Населення близько 230 тис. осіб. Південне найбільше передмістя Сіетла за 50 км від його центру. Місто назване за горою Такома або Тахома (сучасна гора Рейнер), що лежить за 93 км на південний схід від міста. Назва Такоми походить від індіанського takobet — «мати вод». Розквіту місто зазнало з побудовою тихоокеанської залізниці, кінцевим пунктом якої стала Такома. Місцевою пам'яткою архітектури є Такомський міст. У Такомі проживає понад 2 тисячі українців, яких поєднує місцева українська діаспора.

«Я впевнений, що наші громади зможуть знайти чимало взаємовигідних моментів для розвитку економічних, культурних та людських взаємовідносин. Першим важливим практичним результатом такої співпраці став подарунок для Броварів від громади Такоми – сучасний пожежно-медичний спеціалізований автомобіль. Після проходження усіх дозвільних процедур, це авто працюватиме у місті», - сказав мер Броварів.

tacoma1

За два тижні до Броварів має завітати директор коледжу Університету штату Вашингтон для практичного ознайомлення з українською системою освіти. У планах – налагодження можливості проходження перепідготовки наших  педагогів у США, а також подальша співпраця між вчителями та учнями Броварів і Такоми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ