БРОВАРИ +4
НБУ USD 27.93

На Торгмаші відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Перелік амбулаторій сімейної медицини, які об’єднані міським центром первинної медико-санітарної допомоги, поповнився ще однією адресою. Відтепер шоста у Броварах амбулаторія сімейної медицини запрацювала на Торгмаші. До речі, в цьому районі це вже другий медичний заклад.

Перший вже давно і успішно функціонує на вул. Олімпійській, цього разу медичний підрозділ відкрито за адресою вул. Володимира Великого (Енгельса), 10. Поряд – аптека «Вета», що дуже зручно і для лікарів, і для населення.

На символічній церемонії відкриття амбулаторії 6 червня побувала заступник міського голови Лариса Виноградова, яка відзначила чудові умови праці для лікарів та комфортні умови для пацієнтів.

«Це і є найбільше досягнення та кінцева мета діяльності влади – наблизити якомога  ближче послугу до споживача, особливо, коли це стосується галузі медицини. І сьогодні ми бачимо компактну, доступну для людей амбулаторію, яка може служити взірцем для інших населених пунктів району та області», - скала у вітальному слові Лариса Виноградова.

Головний лікар міського центру первинної медико-санітарної  допомоги Ігор Кравцов також привітав колектив амбулаторії №3 з новосіллям та побажав успіху.

«Вже традиційно з відкриттям амбулаторії, ми отримуємо подарунок від міської влади – автомобіль для швидкого реагування на невідкладні виклики. Сподіваюсь, що вам буде легко та приємно працювати в новій амбулаторії. Влада з розумінням ставиться до реформи медичної галузі , нам не відмовляють ні в чому, а ми в св…ою чергу повинні показувати високі досягнення в наданні медичної допомоги нашому населенню», - сказав Ігор Кравцов.

В амбулаторії можна буде не тільки отримати кваліфіковану консультацію, але й зробити електрокардіограму, виміряти тиск, зробити аналізи крові та сечі, за допомогою тест-смужок визначити гепатит В та С, ВІЧ та деякі венеричні інфекції.

Нагадаємо, що нова амбулаторія сімейної медицини знаходиться за адресою вул. Володимира Великого, 10.

ambtorg2

ambtorg

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ