БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

На Торгмаші відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Перелік амбулаторій сімейної медицини, які об’єднані міським центром первинної медико-санітарної допомоги, поповнився ще однією адресою. Відтепер шоста у Броварах амбулаторія сімейної медицини запрацювала на Торгмаші. До речі, в цьому районі це вже другий медичний заклад.

Перший вже давно і успішно функціонує на вул. Олімпійській, цього разу медичний підрозділ відкрито за адресою вул. Володимира Великого (Енгельса), 10. Поряд – аптека «Вета», що дуже зручно і для лікарів, і для населення.

На символічній церемонії відкриття амбулаторії 6 червня побувала заступник міського голови Лариса Виноградова, яка відзначила чудові умови праці для лікарів та комфортні умови для пацієнтів.

«Це і є найбільше досягнення та кінцева мета діяльності влади – наблизити якомога  ближче послугу до споживача, особливо, коли це стосується галузі медицини. І сьогодні ми бачимо компактну, доступну для людей амбулаторію, яка може служити взірцем для інших населених пунктів району та області», - скала у вітальному слові Лариса Виноградова.

Головний лікар міського центру первинної медико-санітарної  допомоги Ігор Кравцов також привітав колектив амбулаторії №3 з новосіллям та побажав успіху.

«Вже традиційно з відкриттям амбулаторії, ми отримуємо подарунок від міської влади – автомобіль для швидкого реагування на невідкладні виклики. Сподіваюсь, що вам буде легко та приємно працювати в новій амбулаторії. Влада з розумінням ставиться до реформи медичної галузі , нам не відмовляють ні в чому, а ми в св…ою чергу повинні показувати високі досягнення в наданні медичної допомоги нашому населенню», - сказав Ігор Кравцов.

В амбулаторії можна буде не тільки отримати кваліфіковану консультацію, але й зробити електрокардіограму, виміряти тиск, зробити аналізи крові та сечі, за допомогою тест-смужок визначити гепатит В та С, ВІЧ та деякі венеричні інфекції.

Нагадаємо, що нова амбулаторія сімейної медицини знаходиться за адресою вул. Володимира Великого, 10.

ambtorg2

ambtorg

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ