БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Прощавай, навчальний рік!

Свято теплих спогадів, шкільних турбот, любих серцю вчителів, дружніх однокласників та схвильованих батьків у Броварах можна вважати достойно проведеним. Щороку останні дні весни стають ознаменуванням нового життя для учнів 11-х класів, відправною точкою у доросле життя. Наші «ревізори» побували у декількох навчальних закладах міста та розкажуть, як провели Останні дзвоники броварські школярі та педагоги.

Спеціалізована ЗОШ №7

Броварській СЗОШ №7 випала надзвичайно відповідальна нагода вітати у своїх стінах високоповажних гостей. Офіційна частина свята розпочалася із привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана: «Я хочу, щоб кожен з вас був гордістю ваших батьків, щоб ви завжди з вдячністю згадували шкільні роки і використовували всі свої знання, які ви здобули у цій прекрасній школі. Ще раз хочу всім вчителям та батькам подякувати за ваше терпіння, за все те, що ви робите для дітей та для нашої країни. Нехай для кожного з вас буде світлим майбутнє».

Перейняла вітальне слово Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України: «Я хочу побажати вчителям, щоб кожен новий навчальний рік супроводжувався ще більшим ентузіазмом, щоб було багато любові тепла та професійності. Зичу всім в добру путь заради розвитку і слави модерної європейської України»

Не могли стояти осторонь привітань і учні. Вони радо презентували легкий, щирий та мрійливий вальс. На зміну йому прийшли мотиви пісні, що була пронизана ностальгічними нотами шкільного життя. Останній дзвоник на завершення дійства лунав особливо дзвінко, сповіщаючи завершення ще одного навчального року. Усмішки, привітання рідних, теплі обійми з вчителями, сльози, дружні настанови, інтерв’ю, легка ностальгія та безліч яскравих фото. Вся ця суміш вражень та почуттів залишилась після завершення офіційної частини ще надовго та не давала присутнім розлетітися по домівках.

ostdz1

ostdz2

ostdz3

Загальноосвітня школа №9

Примхлива пані Погода внесла корективи в урочистості по усьому місту. Рясний дощик не дозволив провести шкільні лінійки на відкритому повітрі, але святу це ніскільки не завадило. Адже головне – гарний настрій та відчуття урочистості моменту.

Замість блакитного неба - біла стеля шкільного спортзалу, а замість сцени – дерев’яна підлога. Та загальну атмосферу це ні скільки  не зіпсувало: діти радісно гомонять між собою, 11-класники видають гострі жарти, вчителі  щасливо посміхаються, батьки  милуються на своїх  вже таких дорослих дітей. Усюди квіти, білі сорочки та вишиванки, а головне - щасливі обличчя. Випускники та педагоги приймають вітання від почесних гостей.

«Сьогодні урочистий та надзвичайно важливий у житті випускників день, вже завтра ви станете повноцінними громадянами нашої країни, вже сьогодні маєте визначитися з подальшою стежиною у житті. Тож нехай ця стежка буде може й нелегкою, але вашою, особистою, і обов’язково успішною!», - звертаючись до випускників побажав заступник міського голови Григорій Голубовський.

Останній дзвоник кличе на останній  в житті урок випускників, а усіх інших сповіщає про початок безтурботної пори канікул.

ostdz5

ostdz6

Спеціалізована ЗОШ №5

Неочікуваний дощ переніс святкування Останнього дзвоника до приміщення школи. На диво, усі без штурханини розмістилися у просторому фойє, де й пройшла остання урочиста лінійка 2016-2017 навального року. Цьогоріч спеціалізована п’ята випускає у доросле життя 56 випускників 11 класів, 80 учнів успішно закінчили курс базової 9-річноїосвіти, 144 учні 4-х класів теж вважаються випускниками, адже прощаються зі своїми першими вчителями та переходять до старшої школи.

У вітальному слові директор школи Павло Федоренко відзначив, що заклад має вагомі досягнення - 135 відмінників, 8 випускників 11-х класів є претендентами на нагородження золотими та срібними медалями за успіхи у навчанні, 14 випускників 9-х класів -  претенденти на отримання свідоцтв з відзнакою, школа виховала 26 переможців обласного етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін, а випускник 11 класу  Опанасенко Данило став переможцем в Україні на захисті робіт Малої академії наук.

Щасливої та легкої дороги у житті побажав випускникам секретар Броварської міської ради Петро Бабич.

Справжньою «родзинкою» свята стали привітання різними мовами – німецькою, французькою, англійською -  від випускників та зворушливий вальс у виконанні «збірної» 11-А та 11-Б.

А традиційний  дзвоник прозвучав особливо пронизливо.  Мабуть тому, що востаннє…

ostdz4

Навчально-виховний комплекс

Вчорашні одинадцятикласники з радісними посмішками та схвильованими обличями крокують на шкільне подвір’я, щоб востаннє почути мелодію шкільного  дзвоника. Після привітальних та напутних слів від директора та гостей школи, випускники дарували вірші вдячності вчителям, які разом з ними пройшли непростий шлях підготовки до дорослого життя. На святковій лінійці були відзначені найкращі учні школи та вручена особлива нагорода -медаль «За жертовність та любов до України»  волонтеру Володимиру Скорику. Свято останньго звоника в НВК було по-родинному тепле, наповнене щасливими посмішками та щирими сльзами. Випускники-одинадцятикласники подарували всім присутнім традиційний останній вальс, а своїм класним керівникам присвятили пісню та зворушливий танцювальний флеш-моб. Свято закінчилося ексклюзивною традицією «Долоньки» - всі випускники, покидаючи лінійку, віддавали «п`ятірочки» усім присутнім.

ostdz7

ostdz8

ostdz9

Команда «ГР»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ