БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Пенсійний фонд Броварів припиняє роботу з банками

Відразу заспокоїмо наших шановних пенсіонерів – управління Пенсійного фонду відтепер припиняє фінансування пенсій тільки через відділення однієї установи, а саме «Промінвестбанку».

Як повідомили нам в Броварському управлінні Пенсійного фонду, таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що «Промінвестбанк» є банківською установою з російським капіталом.

На виконання указу Президента України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» Пенсійних фонд припиняє співпрацю з ПАТ Сбербанк, ВАТ ВіЕс Банк, ВАТ Промінвест, ВАТ ВТБ Банк та ВАТ БМ Банк.

«З ВТБ Банком ми вже давно припинили співпрацю , а з квітня поточного року не будемо фінансувати ще й Промінвестбанк. Для наших пенсіонерів особливих незручностей немає. Ми автоматично перевели усіх клієнтів Промінвестбанку на поштове відділення. Якщо пенсіонер хоче отримувати пенсію не через поштаря, а через банківську установу, йому потрібно самостійно обрати банк, відкрити там рахунок на перерахування пенсії та звернутися з заявою до нас», - пояснює начальник управління  ПФУ у м. Бровари Лідія Сенько.

Отож, якщо ви раніше отримували пенсію у Промінвестбанку, чекайте в гості поштаря, або ж потурбуйтеся про переведення до іншої банківської установи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ