БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

У Броварах відключають тепло

«Жарко неймовірно! Вікна настіж, вулицю топимо! Робіть що небудь!!!», - обурюються броварчани, в оселях яких неочікувано стало жарко.

Температурні показники на вулиці досягають 10 градусів тепла, інколи вдень при яскравому сонечку у затишку, можливо й більше, тому логічно, що і в квартирах стало набагато тепліше. Особливо там, де немає можливості регулювання температурни теплоносія.

«Температурні показники подачі теплоносія ми змінити не можемо, адже є нормативи, тому зважаючи на численні скарги та звернення броварчан, ми прийняли рішення на декілька годин відключати теплопостачання по місту. Наприклад, 2 березня з 14.30 до 17.00 були призупинені котельні і скарг не надходило», - каже директор КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов.

Директор підприємства каже, що у разі значного підвищення вуличних температурних показників, періодично проводитимуть такі відключення. Однак, за тиждень синоптики прогнозують похолодання, тому дані маніпуляції є скоріше виключенням з правил, аніж постійною процедурою. 

Коментарі   

0 # Ганна Петряєва 27.03.2017, 17:53
Так, але це аж ніяк не вплине на суми у квитанціях на оплату послуг опалення. Це ще один манірний спосіб відмивання коштів. У багатьох будинках теплових датчиків не має,в кращому випадку, загальний лічильник на ввесь будинок.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ