БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Благодійність на блакитних доріжках

 Щороку 4 лютоговідзначається Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями (WorldCancerDay), який відмічається прогресивним людством вже 17 років поспіль. Він призваний надати додаткову можливість зосередити увагу суспільства на попередженні одного із найтяжчих захворювань сучасності та поліпшенні якості життя онкологічних хворих.

Започаткувавши його ще в 2000 році, Міжнародний протираковий союз(UICC)ініціює та організовує ряд заходів, спрямованих на запобігання мільйонів смертей.

Цього року Міжнародний союз боротьби з онкологічними захворюваннями звернувся до спортсменів усього світу провести акції на підтримку людей, що перебувають на лікуванні від онкологічних захворювань.

Саме така акція стартувала  сьогодні в нашому місті. У рамках благодійного турніру Кубок міста Бровари з плавання «Стаєр-спрінтер» відразу два басейни нашого міста – оздоровчо-реабілітаційного центру та «Купава» - приймали юних та дорослих плавців. Це спільний проект громади міста та благодійного фонду«INNA-BROVARY».

«Зібрані від турніру кошти будуть перераховані благодійному фонду«INNA-BROVARY» та використані для лікування онкохворих броварчан. Цей турнір - найкращий спосіб висловити солідарність і підтримку таким людям з боку спортивної громадськості нашого міста» - каже куратор Благодійного фонду «Інна» Віталій Чучеров.

Такої  кількості відомих спортсменів, чемпіонів Європи, світу та Олімпійських ігор, мабуть, ще не було в один час в одному місці. Дмитро Корчинський, Сергій Бреус, Олег Лісогор, Віктор Постол, Сергій Дзінзірук, Андрій Коваль, Олег Чуканов, Олена Акопян – зірки українського спорту прийшли підтримати благодійний турнір та висловили підтримку людям, що сьогодні борються за своє життя.

Також учасників змагань вітали заступник міського голови Лариса Виноградова, голова обласного центру «Інваспорт» Марія Вінниченко, заступник головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталя Усиченко, партнер БФ «Інна» Анна Павленко та інші почесні гості.

Після офіційного відкриття змагань представники ЗМІ та підопічні фонду «Інна» мали нагоду поспілкуватися з представниками влади, відомими спортсменами, лікарями та обговорити широке коло проблемних питань. Докладніше про це читайте у найближчому номері «Громадського Ревізора».

innabro5

innabroinnabro1innabro4innabro7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ