БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

«Золоті» досягнення Олександри Кононової

Справжнім спортивним тріумфом ознаменувалася для броварчан Олександр Кононової та її чоловіка Григорія Вовчинського участь у Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів-паралімпійців, що з 13 по 20 січня проходив у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів в місті Яворів Львівської області.

Спортивні змагання такого рівня вперше пройшли на території України і принесли чимало радісних моментів для українських спортсменів. Серед вісімнадцяти країн-учасниць цього етапу Кубку наша збірна стала беззаперечним фаворитом, здобувши 56 медалей, серед яких – 19 «золотих», 16 «срібних» та 21 «бронзові» нагороди.

Сім із відзнак найвищої проби на рахунку броварчан Олександри Кононової та Григорія Вовчинського. Саша взагалі встановила особистий рекорд шість разів піднімаючись на найвищий п’єдестал пошани. Вона була найкращою на трьох дистанціях в лижних перегонах і тричі – в біатлоні.

«Київщину на цих змаганнях представляли чотири спортсмени, але найбільше нагород вибороли саме представники Броварів. Ми дуже горді за наших земляків, вони справжні герої!», - каже начальник Київського обласного регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Марія Вінниченко.

Тепер після невеликого перепочинку вдома, на українських паралімпійців чекає наступний етап Кубку світу вже в Німеччині.

kononova2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ