БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Бережіться застуди та грипу!

Сезон масової захворюваності вже ось-ось і буде в розпалі.  Нежить,слабкість, підвищена температура, біль у горлі та кашель і це далеко не все, що може чатувати на вас та ваших рідних.

Особливу  увагу потрібно перш за все приділяти  місцям масового скупчення людей, адже як відомо, так хвороба поширюється надзвичайно швидкими темпами. Щодо нашого міста, то  один із напрямів посиленого контролю - це школи та дитячі садочки. Міністерство освіти й науки Броварської міської ради тримає руку «на пульсі» та пильно слідкує за ситуацією, що склалася.

 На сьогоднішній  вже зареєстровано 625 випадків захворюваності по місту, а це майже на 100 випадків більше, ніж минулого тижня. До епідеміологічного порогу не вистачає 19%, тож поки всі садочки та школи працюють. Але попри це потрібно слідкувати за температурним режимом та відвідуваністю як по конкретним класам у школі, так і загалом, по школах та садочках міста. При цьому не обов`язково чекати на епідеміологічний поріг  - якщо є необхідність, вводити карантин.

«Зараз у нас ситуація із відвідуваністю склалась наступна: по дитячих садочках 9,6% діток не відвідують заклади, по школах цей показник на понеділок зріс до 15%. Вже закрили на карантин гімназію. Ім. Степана Олійника, де  зафіксовано понад 30% відсотків захворюваності. У БСЗОШ №5 вже закрили один клас»,- розповідає Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки.

Щоб вберегтися від грипу та застуди, слід звернути увагу на свій імунітет: якщо він сильний, то ніякі віруси йому не страшні. Тож робіть свій раціон харчування більш різноманітним, вживайте достатньо фруктів, частіше відпочивайте та з першими проявами грипу чи застуди не зволікайте, а плануйте візит до лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ