БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.95

Феєрична перемога на проекті «Голос. Діти»

Недільний вечір запам’ятався броварчанам як один з найемоційніших. Більшість з цікавістю та захватом спостерігали за однією з найяскравіших учасниць проекту, броварчанкою Еліною Іващенко.

Хвилини очікування спливали у напруженні, і нарешті, фінальним акордом стало оголошення переможця вокального шоу. І саме Еліна здобула перемогу. Неочікувано-радісна мить зворушила не лише глядачів у залі та перед телеекранами, а й саму Еліну та її наставницю, Тіну Кароль. Надзвичайно талановита співачка отримала не лише звання переможниці проекту «Голос. Діти», а й можливість записати пісню на професійній студії та зняти кліп.

«Я просто в шоці, не очікувала такого. Дуже дякую всім хто мене підтримував, велике спасибі Тіні Кароль. Це просто незабутні емоції»,-  ділилась зі сцени враженнями Еліна.

Не лише Бровари, а й вся Україна слідкували за творчим шляхом юної співачки на проекті. Декілька місяців дівчина шліфувала свою вокальну майстерність, працювала над голосом із своїм зірковим тренером, Тіною Кароль,працювала над репертуаром. Та в решті-решт, Еліна довела всій країні, що гідна перемоги.

Бровари надзвичайно пишаються  юним діамантом, чарівним голосом та неперевершеним талантом Еліни та бажають юній співачці не зупинятися на досягнутому та йти до нових звершень!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ