БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

ДНЗ «Казка» прийняв перших вихованців

Нещодавно броварська малеча отримала неабиякий подарунок – компанія «Альянс Новобуд» передала місту новозбудований дитячий садочок «Казка» по вул. Чорновола.

Сучасний, облаштований забудовниками за усіма найвищими стандартами якості, укомплектований меблями, різноманітною технікою, постільною білизною, посудом та багатьма іншими «дрібничками», садочок «Казка» став справді коштовним подарунком місту.

30 листопада, в останній день календарної осені, ДНЗ «Казка» заповнився дитячим сміхом та галасом. Саме цього дня відбулося остаточне відкриття садочка.

На «новосілля» до новоствореного навчального закладу завітали окрім батьків та діток, які відтепер відвідуватимуть «Казку», представники місцевої влади, управління освіти та науки, а також практично у повному складі керівники ДНЗ міста.

«На сьогодні вже 86 дітей отримали направлення в садочок. Я думаю, що зовсім скоро ми заповнимо наш заклад, а в майбутньому збільшимо кількість місць у «Казці», - каже Валентина Сільвертюк, завідуюча ДНЗ «Казка».

Колеги-педагоги з цікавістю оглядали нове приміщення. У керівника ДНЗ «Катюша» Алли Левченко особливе захоплення викликав окрім усього іншого, медичний блок.

«Тут настільки все продумано, так все облаштовано, я просто в захваті від побаченого. Мені дуже подобається, що враховані всі сучасні вимоги для навчання та виховання діток, і вже не потрібно нічого добудовувати та щось робити», - каже Алла Левченко. І додає – дуже грамотно підібрані кольори в садочку, з одного боку яскраві, з іншого – ненав’язливі та приємні для ока.

Не менш красномовні та емоційні у своїх оцінках і батьки.

«Ми сьогодні вперше в садочку, ще не встигли все побачити, але чесно кажучи, вже перші кроки перевершили всі сподівання. Стільки емоцій, дуже гарно все, дуже подобається!», - каже Анна, тримаючи за руку трирічного Сашка, який відсьогодні ходитиме в «Казку».

Вітаємо дітей та вихователів з новосіллям! 

sadkazka6sadkazkasadkazka1sadkazka5sadkazka4sadkazka2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ