БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

День Гідності та Свободи у Броварах

21 листопадав Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але який згодом був скасований. У новому форматі свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року.

Якраз 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

У Броварах 21 та 22 листопада заплановано низку заходів з нагоди державного свята. Зокрема, у понеділок було проведено церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку на Майдані Свободи та до місця поховання Героя Небесної Сотні, Героя України Антоніни Дворянець та загиблих воїнів АТО.

З нагоди свята заплановані тематичні та оглядові екскурсії в краєзнавчому музеї, тематичні та книжково-ілюстративні виставки у міських бібліотеках.

Поминальні молебни за загиблими героями Революції Гідності пройшли у церквах та храмах Броварів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ