БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Розчистка снігу – справа не тільки комунальників

Зимова пора приходить як завжди неочікувано , приносячи з собою з одного боку казкову красу, з іншого -  незручності під час пересування для мешканців міста. Снігові замети, незаплановані ковзанки на зупинках та бурульки на дахах представляють серйозну небезпеку для життя та здоров’я людей.

Зусиль комунальної техніки, при складних погодних умовах, недостатньо. Тож, очищенням територій біля торгових центрів, автобусних зупинок  та  МАФів повинні займатися власники.  Саме на цьому акцентував увагу керівника спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста мер Броварів Ігор Сапожко.

Протягом дня спеціалісти даного підрозділу мають контролювати процес розчищення від снігу підходів до зупинок громадського транспорту та закладів торгівлі.

«Наразі, очищення від снігу на прилеглих територіях відбувається оперативно, оскільки  балансоутримувачі всіх форм власності були попереджені завчасно.  За невиконання на власників складається  протокол, а якщо і після цього не буде вжито ніяких заходів,  їх чекає штраф за адміністративне порушення. На даний момент у нас не складено протоколів, тож висновок – там, де проведено перевірку, власники відповідально поставилися до своїх обов’язків » - каже в.о. начальника спецвідділу Олег Єжаков.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ