БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Початок опалювального сезону: чи виконають графік тепловики

11 жовтня згідно рішення виконавчого комітету офіційно розпочався опалювальний сезон у житловому фонді Броварів. Спеціалісти КП «Броваритепловодоенергія» одразу попередили, що для подачі теплоносія всім споживачам їм знадобиться кілька днів і пообіцяли, що до п’ятниці з наміченим графіком робіт впораються. Та чи все так сталося, як гадалося?

В обслуговуванні «Тепломережі» знаходиться 26 міських котелень. 11 жовтня спільно з спеціалістами Броварської філії ПАТ «Київоблгаз» всі котельні були розпломбовані. Для повного запуску всіх об’єктів технічно потрібно 3 дні.

Існує й певна черговість – спочатку включають районні котельні, потім квартальні і в останню чергу – дахові. Паралельно з запуском котелень спеціалісти комунального підприємства проводять роботи по «розвоздушці» мереж у житлових будинках.

На ранок 12 жовтня необхідний тиск був забезпечений в 22 котельнях. В порядку запуску на цей же день відновити роботу ще трьох – по вул. Симоненка, 2, 2-А та 4.

На жаль, мешканці бульв. Незалежності від будинку №8, вул. Петлюри, вул. Короленка, вул. Лагунової та частково вул. Київської весь цей час залишались без тепла. Всі вони отримують теплоносій від однієї з найбільших котелень, що знаходиться в районі «Промвузла».

За інформацією Сергія Сафронова, директора КП «Броваритепловодоенергія», при пробному запуску на цій котельні виявили несправності. Тому подачу тепла довелось припинити. Майже добу аварійна бригада на об’єкті проводила ремонтні роботи по заміні частини трубопроводу.

О 16 годині котельня на бульв. Незалежності, 26 нарешті запрацювала в плановому режимі. Для того, аби тепло дісталось до осель потрібно забезпечити відповідну температуру і тиск, що займає декілька годин.

Тож, станом на вечір 12 жовтня всі міські котельні розпочали роботу.

Крім цього, після відновлення теплопостачання, сталось кілька локальних аварій на мережах поблизу будинків по вул. Гагаріна, 27 та 29, вул. Короленка, 56 та бульв. Незалежності, 19-А.

Несправності виявили і в окремих будинках. Зокрема, бульв. Незалежності, 2, вул. Гагаріна, 19 та вул. Кірова, 1. На всіх об’єктах по ліквідації поривів працювали аварійні бригади. Більшість ремонтних робіт вдалося завершити протягом доби.

opalenya

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ