БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Бровари відвідала дружина Президента

23 серпня – День Державного прапора України. Саме на цю святкову дату прийшовся візит до Броварів дружина Президента України пані Марина Порошенко разом з дітьми – Олександрою, Євгенією та Михайлом. Також на зустріч завітали президент Національного параолімпійського комітету України Валерій Сушкевич та Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Метою перебування Першої леді держави у нашому місті стала зустріч зі спортсменами – членами параолімпійської збірної України, що восени захищатимуть честь держави.

Марина Порошенко відвідала відкрите тренування плавців Національної Паралімпійської збірної команди України, що проходило у броварському басейні «Купава». 

45 спортсменів з різними фізичними вадами мають чудову можливість тренуватися у Броварах.

Марина Анатолівна поспілкувалася з майбутніми олімпійцями та з нагоди Дня прапора разом з дітьми подарувала для спортсменів всієї збірної синьо-жовтий стяг, під яким вони виступатимуть на XV літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Перша леді залишила на прапорі автограф та побажання перемоги. У відповідь члени параолімпійської збірної подарували на пам'ять про зустріч дружині Президента також прапор, але вже зі своїми підписами.

«Україна підтримує вас, а кожен з нас чекає від вас нових перемог! І нехай цей синьо-жовтий стяг буде вашим оберегом та надихає на нові звершення!», - сказала, звертаючись до спортсменів, Марина Порошенко.

kypavakypava1kypava2kypava3kypava4kypava5kypava7kypava8kypava9kypava10

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ