БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Європа готова ділитися досвідом

Екологічна безпека та впровадження енергозберігаючих технологій – топ-тема не тільки для Броварів, але й для усієї Європи. Впровадження передового досвіду країн, які вже досягли певних успіхів та мають конкретні напрацювання, цього тижня набули особливо активного поштовху.

Членами шведської делегації в рамках проекту «Три країни, три ріки, два моря» 19 серпня було проведено семінар-практикум, на якому розглянуто конкретні приклади запровадження екологічних програм на прикладі досвіду Швеції та Естонії.

Однак,  день виявився досить насиченим спілкуванням з зарубіжними гостями. 19 серпня до Броварів завітала делегація Польської Республіки на чолі з Президентом Енергетичного Європейського холдінгу  Яном Халадаєм та керівником проекту «Лімба» Кжиштофом Рисюкевичем.

Під час робочої зустрічі з міським головою Ігорем Сапожком, фахівці у сфері енергозбереження запропонували Броварам всебічну підтримку та допомогу у впровадженні екологічно-доцільних технологій та висловили зацікавленість у обміні досвідом між польською та українською сторонами в питанні запровадження технологій використання альтернативних видів палива.

Після офіційної зустрічі, польська делегація ознайомилася з роботою місцевих очисних споруд. 

sp2

sp1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ