БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Три країни, три ріки, два моря

Завдяки вигідному географічному розташуванню, гарній діловій репутації підприємств та багаторічній інвестиційній привабливості, Бровари досить часто приймають гостей з інших регіонів та країн близького і далекого зарубіжжя.

Цього тижня до нашого міста завітали представники міжнародної спільноти в рамках реалізації проекту «Три країни, три ріки в два моря – шлях до сталого розвитку за рахунок мінімізації викидів та впливу в районі Балтійського моря».

Під час перебування у Броварах гості з Швеції  Пер-Олоф Халберг – керівник проекту, міжнародний менеджер компанії Гестрік Етервінаре,  Ор`ян Фріднер – міжнародний менеджер проекту, головний виконавчий директор компанії  Еквіла Ікзекьютів та наші співвітчизники Володимир Кузін - голова ТОВ «Платформа бізнес-інтеграції» та Тетяна Галушкіна – представник Екологічної академії післядипломної освіти та управління відвідали чимало броварських підприємств, ознайомилися з роботою КП «Броваритепловодоенергія», компанії «Пері-Україна», «Спецбудмаш» та інших провідних підприємств Броварів.

Підприємство «Пері-Україна» стало місцем проведення зустрічі членів делегації з представниками ділових кіл Броварів. До участі було запрошено керівників промислових, будівельних підприємств, представників медичної сфери, закладів торгівлі. До спілкування також долучився міський голова Ігор Сапожко та представники структурних підрозділів міської ради.

У процесі спілкування було розглянуто ряд інвестиційних проектів та можливості щодо їх реалізації у рамках співпраці шведських та українських партнерів.

sweed1sweed2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ