БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Відбулася 16-та позачергова сесія міської ради

2 серпня відбулося засідання позачергової шістнадцятої  сесії Броварської міської ради.

На розгляд депутатів було винесено три питання порядку денного,  зокрема – внесення змін до регламенту Броварської міської ради у зв’язку з введенням електронного голосування за допомогою системи «Рада-Голос», закріплення за робочими місцями нещодавно введеного до складу депутатського корпусу  представника «Батьківщини» Андрія Тютюнника, який займатиме віднині місце №29 замість БЮТівця Олександра Резніка, який  займає посаду заступника міського голови та позафракційного депутата Андрія Лопатюка, який пересяде на місце Петра Бабича з «УКРОПу», якого обрано секретарем Броварської міської ради.

Поки що у депутатів не виникло багато питань з приводу роботи системи, тестування пройшло успішно, однак, аби не порушувати регламент, всі питання під час позачергової сесії голосувалися вже звичним «довгограючим» методом проставляння підпису на паперовому носії. На повну силу система запрацює вже, 4 серпня, під час проведення чергового сесійного засідання.

Також депутатами розглянуто звернення Вадима Андрієвського - голови міської організації Радикальної партії Олега Ляшка до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги аж до покращення соціально-економічної ситуації в країні.  Звернення, зачитане Вадимом Андрієвським, викликало чимало емоційних реакцій з боку представників депутатського корпусу. В результаті обговорення було прийнято рішення відпрацювати текст даного звернення та акцентуватися на методиці формування тарифів на газо- та електропостачання. Таким чином, документ відправлено на доопрацювання.

Засідання чергової 17 сесії Броварської міської ради заплановано на 4 серпня, на порядку денному – близько 60 проектів рішень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ