БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Контрольні змагання перед Олімпіадою

Протягом трьох днів – з 14 по 16 липня, в Броварському плавальному басейні «Купава» мірялися силами учасники Національного Кубку  України з плавання. У Броварах зібралися найсильніші майстри «водних доріжок» нашої держави. Найкращі із них представлятимуть Україну на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, які розпочнуться за декілька тижнів. Для них це останні контрольні старти перед Олімпіадою

Організатори відзначають, що змагань такого рівня в нашому місті ще не було. Загалом близько 400 плавців із різних куточків нашої держави приїхали до Броварів, щоб поборотися за перемогу. Вони змагалися на дистанціях від 50 до 1500 метрів у плаванні вільним стилем, брасом, батерфляєм, на спині та у комплексному плаванні.

При такій високій конкуренції не «пасли задніх» представники Броварів. Переможцями Національного Кубку України стали броварчани: Заслужений майстер спорту України Віктор Димо (100 метрів і 200 метрів брасом), майстер спорту Денис Діас (1500 метрів вільним стилем) та майстер спорту Сергій Варварук (200 метрів на спині). Срібна нагорода в активі МС України Оксани Марчук (200 метрів батерфляй) і бронзові нагороди отримали Оксана Марчук (100 м батерфляй) і Віктор Димо (50 м брасом). За результатами Кубку буде сформована національна збірна для участі в міжнародних турнірах і змаганнях, а кращі плавці представлятимуть нашу державу на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Організацію змагань високо оцінило керівництво Федерації України з плавання.

«Зважаючи на високу оцінку проведення Національного Кубку з плавання, думаю, що змагання такого рівня стануть у Броварах традиційними. До речі, за допомогою федерації у «Купаві» встановлено електронне табло, тобто наш басейн набуває все більш сучасного рівня», - задоволений результатами змагань начальник відділу молоді та спорту міської ради Дмитро Рожков.

plavanie1plavanie2plavanie4plavanie3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ