БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

У Броварах продають гуртожиток разом з людьми

Мешканці гуртожитку за адресою бульвар Незалежності, 3-Б б’ють на сполох. Зовсім нещодавно і практично випадково вони дізналися, що їх будинок у складі майнового комплексу заводу «Пластмас» виставлено на аукціон. Торги мають відбутися вже 4 липня і що буде з мешканцями гуртожитку, якщо його буде продано разом з заводом на цьому аукціоні, можна тільки здогадуватися

«Нас 168 сімей, у нас діти, люди похилого віку, що з усіма нами буде?!!! Ми відчуваємо себе якимись кріпосними середньовічними, яких продають разом з нашими хатами!», - з розпачем говорить мешканка гуртожитку Марина.

Розібратися в перипетіях заплутаної справи – яким чином гуртожиток опинився в складі майнового комплексу заводу, хто, коли та яким чином «віддав у рабство» збанкрутілому «ВіАйБі-банку» приміщення разом з людьми та яким чином можна негайно призупинити процедуру проведення аукціону – з такими питаннями доведеться розбиратися поліції та прокуратурі. Дану справу за скаргою мешканців внесено до єдиного реєстру кримінальних проваджень і слідство вже розпочалося.

Резонансне питання розглядалося 30 червня у міськвиконкомі, куди міський голова Ігор Сапожко запросив мешканців гуртожитку. Вислухавши людей, мер міста пообіцяв всіляко сприяти вирішенню ситуації, підключити усі можливі важелі для того, аби гуртожиток було у найкоротші терміни передано до комунальної власності міста і таким чином убезпечити людей від можливих негараздів.

Аукціон було призначено на 4 липня, однак, спільними зусиллями влади міста та правоохоронних органів, що активно втрутилися в процес, вдалося призупинити процедуру торгів.

Продовження у цій справі, звичайно, буде. Однак, станом на сьогодні головне – аукціон не відбувся, люди можуть трохи заспокоїтися. Найкращим варіантом подальшого розвитку подій є передача гуртожитку до комунальної власності міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ