БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

В зону АТО передано реанімобіль

23 червня на Майдані Свободи у Броварах відбулася безпрецедентна акція – передача реанімобіля з повним медичним спорядженням на потреби 56 бригади 23 батальйону медичної роти. Закупівля реанімобіля стала можливою після проведення в Україні проекту «Напиши листа солдату»

«Це спільна акція, яку 1 квітня 2015 року було розпочато спільно обласною дирекцією Українського підприємства Укрпошта та благодійною організацією «Повернись живим». На сьогодні акція продовжується, але тих коштів, які було зібрано за цей рік вистачило на придбання повністю оснащеного для роботи в бойових умовах спецавтомобіля», - розповідає ініціатор акції Віталій Дейнега.

Суть проекту полягає в тому, що через відділення поштового зв’язку Укрпошти розповсюджуються благодійні листівки, на яких можна написати текст листа для військовослужбовців в зоні АТО. Одна листівка коштує 10 грн., абсолютно всі кошти йдуть на потреби армії. Саме таким чином і було зібрано необхідну для закупівлі медобладнання суму.

Окрім того, керівник мережі аптек «Вєта» Анна Павленко передала набір медикаментів для доукомплектації авто.

У надзвичайній атмосфері, під оплески присутніх на Майдані, у багатьох з яких на очах блищали сльози, відбулася урочиста передача реанімобіля військовим медикам. Ключі від Голови правління Благодійної організації «Повернись живим» Віталія Дейнеги приймають заступник комбата 56 бригади 23 батальону медичної роти старший лейтенант Ігор Надточей, начальник медслужби 23 батальону капітан Тетяна Парфьонова та старшина Олег Духняк.

Акція продовжується, адже наші захисники все ще потребують нашої підтримки та допомоги. Тому – приєднуйтесь і будьмо благодійниками разом!

poshtaposhta1poshta2poshta3poshta4poshta5poshta6poshta7poshta8poshta9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ