БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.44

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року о четвертій годині ранку німецька авіація бомбила Київ та інші міста України. Сто дев'яносто дивізій Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії вздовж західного кордону колишнього Радянського Союзу - від Баренцевого до Чорного моря. У мирне життя увірвалася війна

«Важко передати, якою трагедією для людей був перший день війни. Усіх охопило почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами», - розповідає броваранин, ветеран Збройних Сил Віктор Клименко.

З нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Броварах відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Загиблим броварчанам. У церемонії взяли участь представники місцевої влади та міської ради ветеранів.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

den pamiatiden pamiati3den pamiati2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ