БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.56

Увага! Перевірка!

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради повідомляє, що з травня 2016 року Міністерством фінансів України проводиться верифікація (перевірка) достовірності інформації, наданої громадянами, які отримують субсидію

Отримані з Міністерства фінансів України дані свідчать про недостовірність інформації, на підставі якої призначено житлові субсидії 23186 особам, які здійснили купівлю нерухомості або земельних ділянок на суму понад 50 тис. грн. та 1772 особам, паспорти яких обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення субсидії померли.

Особам, по яких виявлено порушення, Міністерство фінансів України рекомендує зупинити або припинити виплати житлових субсидій до з’ясування факту купівлі, отримання в спадщину чи у дар нерухомості, а отже подачі недостовірної інформації буде проведена робота особисто по кожному виявленому порушнику.

Якщо буде встановлено, що отримувач державної допомоги не здійснював покупку на суму 50 і більше тисяч, виплати поновлять.

«Під час проведення перевірки нами було виявлено 1565 осіб, які проживають у місті Бровари та якими було надано недостовірну інформацію під час оформлення субсидій. Наразі проводиться індивідуальна робота по кожному з виявлених порушень та вже є декілька висновків на повернення коштів. Найбільша на сьогодні сума, яку має повернути громадянин сягає 30 тисяч гривень», - інформує начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Тетяна Цикалевич.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ